Заправка та відновлення картриджів

Заправка картриджів забезпечує значне здешевлення вартості друку, оскільки є набагато дешевшою за покупку нових витратних матеріалів. Хоча слід зауважити, що процес заправки картриджів досить складний і вимагає спеціальної підготовки. Інакше кажучи, вдома процедуру виконати досить важко, оскільки кустарна заправка картриджів часто закінчується не тільки зіпсованим корпусом, але і зламаним пристроєм, що призведе до дорогого ремонту принтера чи копіра.

Крім того, для самостійного заправлення картриджів знадобиться спеціальна речовина (порошок або рідина), купити яку в роздрібній мережі часто неможливо. Для того, щоб заправка картриджів виправдала себе економічно і не перетворилася на пекучу проблему, краще звернутися до спеціалізованої майстерні.

Зазвичай послуги із заправлення ксерокса чи принтера не коштують дуже дорого і займають мінімум часу. Інколи заправка картриджів відбувається навіть у присутності клієнта, і ви на власні очі можете проконтролювати весь процес. Лише у цьому разі заправка картриджів буде зроблена професійно і якісно, що служитиме гарантією безвідмовної роботи оргтехніки.

Заправка картриджа — це не просто розібрати картридж та наповнити його відповідним тонером.
У нас — це повне розбирання картриджа та очищення всіх деталей, змащення та полірування запчастин спеціалізованими розчинами, наповнення картриджа високоякісним тонером.