Статті

Як вибрати принтер

Так уже склалося, що сприймати інформацію людині простіше із твердої копії, а не з екрана монітора. Отже, ви отримали цифровий фотоапарат або диск із купою фантастики - потрібно купити принтер. При його виборі, так само як і при виборі монітора, слід пам'ятати, що відновлення й розширення функціонала для принтера неможливо, тому береться він назавжди. Якщо ви купили принтер формату А4, а вам раптом знадобився формат А3, то це означає лише те, що вам доведеться купити другий принтер. Ще один ньюанс при виборі полягає в тому, що крім витрат на пристрій зараз, ви будете витрачатися на видаткові матеріали потім. Тому слід ураховувати вартість обслуговування.

Читати далі: Як вибрати принтер

 

Заправка картриджа лазерного принтера

В принципі, заправка картриджа лазерного принтера — нескладна процедура, проте вона пов'язана з ризиком його зіпсувати — існує як вірогідність механічних пошкоджень, так і можливість засвітити фотоелемент. Те, наскільки складно буде заправити картридж саме вашого принтера, залежить від його виробника.

Читати далі: Заправка картриджа лазерного принтера

 

Що таке драйвери, для чого вони потрібні і де їх можна знайти?

При установці нового пристрою Windows може запросити драйвер цього пристрою (якщо у неї самої такого не виявилося). Драйвер - це програма (або комплект програм), необхідна для повноцінного функціонування певного пристрою. Драйвер є погоджувальною ланкою між операційною системою та пристроєм, в його функції входить «ознайомити» систему з новим пристроєм, його можливостями і передавати інструкції системи на даний пристрій.

Читати далі: Що таке драйвери, для чого вони потрібні і де їх можна знайти?

 

Заправляти чи міняти картриджі для струменевих принтерів?

Можливість заправляти картридж залежить від типа принтера. Деякі недорогі пристрої конструктивно не дозволяють використовувати нове чорнило. Проте, навіть якщо ваш принтер можна заправляти, цього не можна робити безкінечну кількість разів: зазвичай картридж витримує три, максимум п'ять перезаправок.

Читати далі: Заправляти чи міняти картриджі для струменевих принтерів?

 

Як вибрати копір

Вибір будь-якого копіювального апарату заснований, перш за все, на визначенні завдань, які вирішуватиме техніка. Тому необхідно заздалегідь визначитися, - що ви будете копіювати, яких форматів, скільки, з якою інтенсивністю, в локальній мережі чи ні, чи потрібні вам додаткові функції принтера, факсу, відправлення та зберігання скопійованих документів, їх оформлення і фінішної обробки.

Читати далі: Як вибрати копір

 
How to choose the best web hosting company and put your business to the next level.
Joomla Templates designed by Joomla Hosting